ArtCamp_main_doprovodny_web

Doprovodný program

Pro účastníky ArtCampu bude připraven bohatý program pro volný čas včetně sportovních a kulturních aktivit, výletů do zajímavých míst v regionu, návštěv muzeí a galerií apod. V případě zájmu se uskuteční i víkendové výlety do Prahy spojené s prohlídkou vybraných galerií a muzeí.

Čekají nás večery ve formátu PechaKucha, kde se představí hostující umělci letní školy ArtCamp, večery s promítáním studentských filmů, přednášky, návštěvy výstav a mnoho dalšího. 

Plzeň v letním období navíc nabízí zajímavý kulturní program. Sportovní vyžití zajistí plzeňské sportovní areály, plavecké bazény, parky či fitness centra.

Nezapomeňte s sebou přinést svou studentskou kartu ISIC, která Vám v řadě památek, muzeí i galerií umožní využít studentskou slevu.

Výlety a exkurze

Účastníci ArtCampu se mohou zúčastnit i výletů a exkurzí pořádaných ve spolupráci s Mezinárodní letní jazykovu školou (MLJŠ), která se na ZČU koná ve stejnou dobu.

Na tyto výlety se můžete přihlásit během letní školy na recepci umístěné ve vestibulu budovy Univerzitní 22 v univerzitním areálu.