Main_Teendes22_1920x720_web

Teendesign

Máte hlavu plnou nápadů a bez tužky a papíru nedáte ani ránu? Máte nutkání tvořit a múzy vám nedají spát? Tak do toho - tvořte, vymýšlejte, překvapte nás. Soutěž Teendesign je tu pro vás.

Téma pro 2022: Všechny barvy pohádky

Vítězné práce soutěže Teendesign 2022 si můžete prohlédnout na facebooku.

Teendesign je každoroční mezinárodní výtvarná soutěž určená pro studenty všech typů gymnázií, středních a vyšších odborných škol (věk 15+), jejímž cílem je hledat nové talenty, podporovat mladé kreativní lidi v jejich umělecké tvorbě a případně je i povzbudit k dalšímu studiu umění na vysoké škole.

Na Sutnarce - Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU, totiž nezáleží na typu střední školy, odkud se uchazeč o studium hlásí, ale na talentu, kreativitě a originalitě, které prokáže u talentové přijímací zkoušky.

Prostřednictvím soutěže Teendesign si mladí umělci mohou ověřit své schopnosti a zároveň získat možnost zúčastnit se zdarma či se slevou kurzů mezinárodní letní školy umění ArtCamp nebo získat publikaci z produkce naší fakulty. Mohou tak část letních prázdnin strávit v kreativním a mezinárodním prostředí, připravit se na přijímací zkoušky a prohloubit svůj talent pod vedením renomovaných českých i zahraničních umělců.

Před přijímacími zkouškami do bakalářského studia mohou uchazeči navíc absolvovat talentovky nanečisto, tzv. DEMO přijímačky, díky nimž pro ně může být cesta na Sutnarku jednodušší.

Soutěžit můžete jen tak, ale pokud je studium umění vaší vysněnou cestou, pak byste si měli zapamatovat následující vzoreček:

Soutěž Teendesign + letní škola ArtCamp + DEMO přijímačky = ideální příprava ke studiu na Sutnarce

Ke stažení