Vedlejší baroko

vernisáž: pátek, 21 říjen 2016

Ve dnech 12. - 22.10.2016 se v obci Nečtiny koná umělecké sympozium pod názvem: Vedlejší baroko. Sympozium bude zakončeno vernisáží výstavy v pátek 21.10.2016, na kterou Vás srdečně zveme. Sympozia se účastní výtvarníci z řad studentů Sutnarky a jeden hostující básník. Během deseti dnů budou vytvářet svá díla v tématickém okruhu Site-specific. Pokud máte zájem o sledování průběhu sympozia, sledujte webové stránky nebo, facebook, kde se budou objevovat příspěvky mapující proces tvorby.

Umělci:
Dominik Klíma, Martin Novotný, Ondřej VAcek, Veronika Bajerová, Kateřina Villinová, Barbora Liška Karpíšková, Eva Šindelářová, Kryštof Škarka, Filip Trnka, Ester Kudláčková, Pepa Barták, Kristýna Nová, Albert Hrubý, Evelína Vaněčková, Martin Brůha a Skončil s palačinkami.

Více na www.sympoziumnectiny.wix.com/vedlejsibaroko