Sutnarka otevřela dveře zájemcům o studium

Stovky uchazečů o studium i dalších příznivců umění a designu si nenechaly ujít Den otevřených dveří na Sutnarce, který se konal 20. října. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si ateliéry, setkat se a konzultovat s pedagogy, prohlédnout si ukázky prací studentů a získat důležité informace k průběhu přijímacího řízení na akademický rok 2018/19 a k možnostem přípravy na talentové zkoušky.

Během informačních bloků, které se uskutečnily od 12 a od 14 hodin, se navíc seznámili s nejdůležitějšími projekty Sutnarky, jako je např. dlouhodobý projekt Návrat Ladislava Sutnara, mezinárodní letní škola umění ArtCamp, Teendesign, Figurama, Specific LandArt anebo DesIng+, který byl jedním z příkladů mezioborové a mezifakultní spolupráce.
Zájemci o studium mají čas na podání přihlášky do bakalářských oborů do 30. listopadu 2017, přičemž talentové zkoušky se budou konat ve dnech 2. - 5. ledna 2018.

Foto: Alžběta Píšová a Aneta Navrátilová