OPEN DAY na SUTNARCE

SUTNARKA (Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni) srdečně zve uchazeče o studium umění a designu i ostatní příznivci umění na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 25. října 2019.

Těšit se můžete na prohlídku ateliérů, ukázky studentských prací a setkání s pedagogy a vedoucími ateliérů včetně možnosti krátké konzultace vlastních prací. Dozvíte se důležité informace o studiu na fakultě, o možnostech přípravy na talentové zkoušky a o průběhu přijímacího řízení.

Den otevřených dveří proběhne od 10 do 15 hodin.
Hodinové informační bloky se uskuteční od 12 a od 14 hodin.

Do naší fakulty můžete nahlédnout v naší virtuální prohlídce, ale není nad osobní návštěvu ;-).

Podmínky přijímacího řízení najdete zde.

Přehled ateliérů je zveřejněn na homepage webové stránky naší fakulty případně v kompletním přehledu studijních oborů v rámci celé univerzity zde.

Fotoreport z loňského ročníku Dne otevřených dveří je k nalezení zde.

Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás!