Fotografie v prostoru - prostor ve fotografii

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnra hostí jubilejní 5. ročník Mezinárodního fotografického symposia.

vernisáž: středa, 30 listopad 2016
od: čtvrtek, 01 prosinec 2016
do: sobota, 07 leden 2017

Stalo se již tradicí, že koncem listopadu se na půdu Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni sjíždí významné osobnosti světové fotografie. Letos přijali pozvání autoři z Francie, Belgie, Slovenska, Polska, Čech a Nizozemí, aby se formou prezentací, přednášek, diskusí, konzultací a výstav vyjádřili k danému tématu. Název letošního setkání je „Fotografie v prostoru – prostor ve fotografii" a věnuje se jak aktuálním tendencím, tak současnému technologickému vývoji nejen ve výtvarné fotografii.

Hlavní výstavu zahájíme v Galerii Ladislava Sutnara ve středu 30. listopadu v 18 hodin.

Více o programu symposia a všech doprovodných akcích najdete na https://fdu.zcu.cz/cz/783-mezinarodni-fotograficke-symposium-plzen.