od: pondělí, 12 prosinec 2016
do: úterý, 31 leden 2017

V lednu a únoru hostí galerie Nad schody část úspěšné výstavy Komiks a ilustrace pro děti, která zaujala na přelomu října a listopadu návštěvníky Galerie Ladislava Sutnara. Nejen studenti FEL tak mají možnost prohlédnout si výběr z bakalářských a diplomových prací, které vznikly pod vedením doc. M.A. Barbary Šalamounové. Vystaveny jsou nejen autorské komiksy Lenky Šimečkové a Kristýny Košutové, ale i ilustrace ke známým literárním dílům jakými bezesporu jsou Lovci mamutů od Eduarda Štorcha či Paní Láryfáry od Betty MacDonaldové.
Na tuto výstavu naváží v příštím roce ještě dvě další, které postupně představí bakalářské a diplomové práce vzniklé v letech 2015 a 2016 v ateliéru Komiks a ilustrace pro děti.