Retrospektiva pokroku

vernisáž: čtvrtek, 15 červen 2017
od: pátek, 16 červen 2017
do: středa, 28 červen 2017

Výstava prezentuje závěrečné práce studentů bakalářského studijního programu v ateliéru Nová média, magisterského studijního programu v ateliéru Intermédií a jednoho studenta z bakalářského studijního programu ateliéru Multimédia z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity.

V názvu výstavy je naznačena cesta autorů během jejich studijních let a zároveň poukazuje na budoucnost jejich tvůrčí činnosti. Rozsah témat i použité formy výrazových prostředků na této prezentaci, ukazují širokou škálu individuálních přístupů k tvorbě v prostředí, které umožňuje experimentovat, což je podstatný princip koncepce výuky ateliéru doc. akad. mal. Vladimíra Merty.

Zahájení výstavy v Západočeském muzeu v Plzni se koná ve čtvrtek 15. června v 18 hodin, výstava potrvá do 28. června.