Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

nahoru >

Klauzury 1/18

V pondělí 5. února slavnostně otevřeme v 16 hodin pravidelnou klauzurní výstavu prací studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. V budově fakulty bude do pátku 9. února ke zhlédnutí výběr prací více než šesti set studentů.

vernisáž: pondělí, 05 únor 2018
od: úterý, 06 únor 2018
do: pátek, 09 únor 2018

Výsledky klauzurních a semestrálních úkolů za zimní semestr představí všechny bakalářské i magisterské obory. Přiblížena bude náplň a úroveň studentů všech ateliérů - Mediální a didaktická ilustrace, Komiks a ilustrace pro děti, Kniha a tvarování papíru, Grafický design, Vizuální komunikace, Ilustrace grafika, Malba, Animovaná a interaktivní tvorba, Multimédia, Nová média, Intermédia, Užitá fotografie, Socha a prostor, Keramika, Fashion design, Průmyslový design, Produktový design, Design nábytku a interiéru.

Ateliér Kov a šperku představí průřez z tvorby svých studentů na téma Únor 1948 v Galerii Ladislava Sutnara na výstavě nazvané „1948 / na ostré hraně" a také v DEPO2015 (trezor). Ateliér se tradičně prezentuje originálními instalacemi s důrazem na detail a individualitu tvorby. Součástí této výstavy bude komentovaná prohlídka v Galerii Ladislava Sutnara, která se uskuteční 26. února od 17 hodin.

Letos bude výstava obohacena o téma „Únor 1948", které bylo zadané napříč obory. Výběr prací bude součástí komponovaného večera, který pořádá Plzeňská filharmonie, Ústav pro studium totalitních režimů a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara. Koncert s doprovodným mluveným slovem se v budově fakulty bude konat v úterý 27. 2. (vstupenky je možné zakoupit na portálu Plzeňská vstupenka).

Výstava je vhodná nejen pro milovníky umění, ale i pro zájemce o studium na Sutnarce nebo zaměstnavatele hledající odborné pracovníky ze zmíněných oborů.

Výstavu je možné navštívit v uvedeném termínu od 8 do 20 hodin.

Upozorňujeme však návštěvníky, že ve dnech 6. 2. a 7. 2. budou zároveň v prostorách výstavy probíhat klauzurní postupové zkoušky, a proto prosíme, berte ohled na studenty a jejich zkušební komise.

FUD bile logocz

eu

evropská unie

evropský fond pro regionální rozvoj

investice do vaší budoucnosti

sociální sítě

facebook

instagram

youtube

 

adresa

univerzitní 28, 306 14 plzeň

www.fdu.zcu.cz

GPS: 49°43'30.7"N 13°20'54.7"E