SUTNARKA se otevře zájemcům o studium

SUTNARKA, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara vás srdečně zve 1. listopadu 2018 na den otevřených dveří.

Přijďte ve čtvrtek 1. listopadu mezi desátou a třetí a prohlédněte si open space ateliéry, špičkově vybavené dílny, novou unikátní dílnu na modelování karosérií aut nebo v Čechách jedno z nejmodernějších a největších filmových a trikových studií Multilab.

Poznejte vedoucí a pedagogy jednotlivých ateliérů, pobavte se se studenty, seznamte se se školními projekty, na kterých dělají a hlavně zjistěte, jak si podat přihlášku, jaké práce vybrat do portfolia a co udělat pro to, abyste uspěli u přijímaček.

Výčet ateliérů v rámci bakalářského studia pro akademický rok 2019/20 naleznete zde

Plánek budovy a rozpis umístění jednotlivých ateliérů naleznete zde

Ateliér Fashion design bude během konání Dne otevřených dveří připravovat módní přehlídku na Festival absolventů ZČU, který se koná následující den tedy v pátek 2. listopadu. Omlouváme se tedy návštěvníkům a zájemcům o studium za zrušení možnosti konzultovat domácí práce. Konzultace budou možné po předchozí domluvě na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme za pochopení.

Navštivte nás, těšíme se na vás!