Ateliér Design kovu a šperku v Českém centru v Mnichově

V Českém centru v Mnichově byla 13. března slavnostně otevřena výběrová výstava prací studentů ateliéru Design kovu a šperku, pořádaná v rámci mezinárodního týdne „Schmuck 2019".

vernisáž: středa, 13 březen 2019
od: čtvrtek, 14 březen 2019
do: neděle, 17 březen 2019

Jeho součástí je výstava a soutěž Talente 2019 na Internationalen Handwerksmesse München. Jedná se o týdenní celosvětové setkávání, výběrové výstavy, soutěže a přednášky v Německé bavorské metropoli za účasti významných a stěžejních oborových vysokých uměleckých škol a autorů autorského šperku z celého světa.

Ateliér představí v rámci tématického výběru pod názvem „Být součástí____To be a part_____" své nejlepší práce za uplynulých několik let. Vystavuje 20 autorů na 127 šperků.

Práce vznikly pod vedením doc. M.A. Petra Vogela. Jeho dílo je možné vidět na skupinové výstavě RECYCLO, kterou připravila kurátorka Julie Bergmann. Výstava se koná také v Českém centru v Mnichově. Více naleznete zde