bakalářky a diplomky 2019

Srdečně vás zveme na přehlídku absolventských prací studentů bakalářského a navazujícího magisterského studia.

od: pondělí, 17 červen 2019
do: čtvrtek, 27 červen 2019

Přijďte si prohlédnou práce vycházejících hvězd umělecké scény. Zjistěte, jak se během studia vyprofilovali a co jim škola dala, a navštivte i veřejné obhajoby absolventských prací, které budou probíhat od 17. do 27. června.

V budově fakulty se prezentují téměř všechny ateliéry. Letos prvně budou k vidění i bakalářské práce ateliéru Design nábytku a interiéru. Tento ateliér se věnoval tématům jako Low cost, Low tech, XL nábytek a XS architektura, řešení objektů pro openspace, které na principu magnetismu oddělují soukromé zóny. Ateliér Malby prezentuje práce svých absolventů v Papírna Plzeň na "Výstavě diplomových prací ateliéru malby".

Vstup na výstavu Bakalářky a diplomky 2019 je volný a budova je pro vás otevřena ve všední dny od 8 do 20 hodin