Národní cena za studentský design 2019 - instrukce pro přihlášené

středa, 03 červenec 2019 13:36

Všem účastníkům soutěže o Národní cenu za studentský design 2019 (jednotlivým studenům i školám) bude během prvních čtrnácti červencových dnů zasláno registrační číslo, pod nímž budou jejich práce soutěžit. Současně obdrží fakturu na zaplacení registračního poplatku. Číslo faktury se bude shodovat s registračním číslem.

Během prázdnin ohodnotí všechny práce dvě na sobě nezávislé národní pedagogické poroty. Ty určí, které práce budou nominovány na Národní cenu za studenstký design 2019.

Výsledky prací národních pedagogických porot budou všem zaslány e-mailem a současně vyvěšeny na webových stránkách studentskydesign.cz a www.designcabinet.cz.

O termínu dodání nominovaných prací k hodnocení mezinárodní porotou budou všichni informováni e-mailem z Design Cabinetu CZ ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) a Nadace SUTNAR-NADACE RADOSLAVA A ELAINE SUTNAROVÝCH.

Mezinárodní porota ohodnotí práce 5. září 2019.

Další důležité termíny
11. listopadu – 21. listopadu 2019: výstava vybraných nominovaných a oceněných prací Nový (z)boží! v DEPO2015 v Plzni;
14. listopadu 2019: vyhlášení výsledků soutěže v DEPO2015 v Plzni;
26. listopadu – 6. prosince 2019: výstava oceněných a vybraných nominovaných prací v atriu Fakulty architektury ČVUT v Praze.

Složení národních pedagogických porot a mezinárodní poroty bude zveřejněno v červenci 2019 na studentskydesign.cz a www.designcabinet.cz.
Současně zde bude zveřejněno, o jaká ocenění a odměny se soutěží.

Sledujte proto příslušné webové stránky i přes prázdniny!

Naposledy změněno středa, 10 červenec 2019 21:02