Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

nahoru >

artcamp / ubytování a stravování

ubytování

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na VŠ koleji  v blízkosti univerzitního areálu a v centru města. Všichni účastníci ArtCampu mohou v pracovních dnech využít možnosti stravování v univerzitní menze (obědy), která se nachází přímo v areálu ZČU v Plzni na Borech. Pro zájemce ze Slovenské republiky uvádíme níže i cenu v EUR.

Účastníci mohou volit mezi dvěma typy ubytování, a to na vysokoškolských kolejích v buňkových pokojích (dva pokoje mají společné sociální zařízení) a v pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením a TV. Vzhledem k limitovanému počtu ubytovacích míst Vám doporučujeme provést platbu za Vaši účast na letní škole včetně ubytování co nejdříve (rozhoduje datum provedení platby, nikoli datum registrace). V případě naplnění kapacity pokojů s vlastním příslušenstvím budou účastníci po předchozí domluvě ubytováni v pokojích buňkových.

---

Zájemcům o jiný typ ubytování město Plzeň samozřejmě nabízí celou řadu dalších možností. Přehled ubytovacích zařízení najdete např. na www.plzen.eu nebo www.hotely.cz.

V rámci spolupráce s tříhvězdičkovým hotelem Ibis nabízíme účastníkům letní školy ArtCamp speciální sníženou cenu ubytování - jednolůžkový pokoj 1090 Kč/noc a dvojlůžkový pokoj 1290 Kč/noc včetně snídaně. Ubytování si účastníci rezervují a hradí sami. Máte-li o ubytování v hotelu Ibis zájem, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a obdržíte speciální odkaz, kde provedete online rezervaci ubytování za zvýhodněnou cenu. V registračním formuláři letní školy ArtCamp v tom případě v sekci ubytování vyplníte "ne", jelikož zde se objednává pouze kolej.

---

V případě ubytování na koleji zajišťovaného ze strany FDULS je stanovena jednotná cena za ubytovací termín (6 nocí, od neděle do následující soboty) a ubytování účastník objednává a hradí předem. V případě, že účastník zůstává více týdnů, přičítá se k ceně ještě noc ze soboty na neděli mezi dvěma ubytovacími termíny. 

Pokud některé předplacené noci z jakýchkoli důvodů nevyužijete, není bohužel možné jejich cenu odečíst.

Nezapomeňte požadavek na zajištění ubytování vyplnit v registračním formuláři.

Požadavek na ubytování s konkrétní osobou uveďte v registračním formuláři v sekci Poznámka k ubytování.

Vždy platí nutnost příjezdu v neděli odpoledne před zahájením prvního kurzu a odjezdu v sobotu dopoledne po skončení kurzu posledního. 


termíny a typy ubytování


Ubytovací termíny:
pro každý týden letní školy vždy neděle před zahájením kurzu až sobota po skončení kurzu - tj. 6 nocí, respektive 8 nocí v případě hudebních kurzů (od pátku před zahájením kurzu do soboty po jeho skončení)

Buňkový pokoj = dva pokoje se společným příslušenstvím

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

 VŠ kolej Máchova 

Jednolůžkový studentský buňkový pokoj / 2940 Kč / 123 EUR

Dvoulůžkový studentský buňkový pokoj / 1860 Kč / 78 EUR

hudební kurzy:

Jednolůžkový studentský buňkový pokoj / 3920 Kč / 164 EUR

Dvoulůžkový studentský buňkový pokoj / 2480 Kč / 104 EUR


VŠ kolej Bolevecká

Jednolůžkový pokoj hotelového typu s přísluš. a TV / 4530 Kč / 190 EUR

Dvoulůžkový pokoj hotelového typu s přísluš. a TV / 2100 Kč / 88 EUR

hudební kurzy:

Jednolůžkový pokoj hotelového typu s přísluš. a TV / 6040 Kč / 254 EUR

Dvoulůžkový pokoj hotelového typu s přísluš. a TV / 2800 Kč / 118 EUR


typy ubytování


VŠ kolej Máchova
VŠ kolej Máchova 20
301 00 Plzeň

Check-in: neděle 13 – 19 hod.
Check-out: sobota do 12 hod.

VŠ kolej se nachází nedaleko univerzitního areálu (pěší vzdálenost / krátká cesta autobusem). Jedná se o ubytování studentského typu na buňkových pokojích, tzn. vždy dva pokoje mají společnou koupelnu a WC. Každý z pokojů má svoji kuchyňku. Ložní prádlo i ručníky jsou k dispozici, přineste si základní nádobí. WiFi připojení je k dispozici v lobby koleje.

Od účastníků ubytovaných na VŠ koleji bude v den příjezdu a registrace k ubytování vybírána vratná kauce ve výši 500 Kč. Oproti této kauci účastník obdrží klíč od pokoje a průkaz, kterým se bude po dobu svého ubytování na recepci koleje prokazovat. Kauce bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

Pro studenty ZČU bude v případě ubytování na VŠ koleji platit nižší dotovaná cena dle ceníku ZČU – dvoulůžkové chodbové pokoje za 170 Kč/noc. Studenti ZČU ubytování platí v recepci koleje v den příjezdu (prokážete se JIS kartou). Zájem o tento typ ubytování nahlaste při registraci do kurzů letní školy v sekci Poznámka k ubytování.

Z organizačních důvodů si svůj příjezd do Plzně prosím naplánujte na neděli mezi 13.00 a 19.00 hod. Odjezd se předpokládá v sobotu s nutností vyklidit pokoj a vrátit klíče do 12 hod. Pokud nemůžete tyto časy dodržet, je nutné se předem domluvit na náhradním řešení. Děkujeme za pochopení.


VŠ kolej Bolevecká
VŠ kolej Bolevecká 30 – 32
301 00 Plzeň

Check-in: neděle po 14 hod.
Check-out: sobota do 10 hod.

Pokoje hotelového typu nabízejí vyšší standard ubytování než klasické studentské pokoje.

VŠ kolej Bolevecká se nachází v blízkosti centra města, cca 20 minut cesty MHD od univerzitního areálu.

Můžete si vybrat mezi jednolůžkovým a dvoulůžkovým pokojem s vlastním příslušenstvím a TV. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici, pokoje jsou vybavené lednicí a WiFi připojením.

stravování

V pondělí až pátek můžete obědvat v menze, která se nachází v univerzitním areálu v Plzni na Borech. Ceny se budou pohybovat v rozmezí 75 – 100 Kč za hlavní jídlo (možnost přikoupit nápoje, saláty, zákusky, polévku apod.) a hradí se v hotovosti či stravenkami (pouze Sodexho pass, Cheque Déjeuner) přímo v menze. Studenti ZČU mohou platit stejně jako v průběhu akademického roku prostřednictvím své JIS karty.

V univerzitním areálu bude rovněž v provozu kavárna CrossCafe, kde je možné zakoupit sandwiche, nápoje a další občerstvení. V blízkosti univerzitního areálu se nachází obchodní dům Tesco s řadou kaváren a restaurací.

Snídaně, večeře a stravování o víkendu neposkytujeme.

 

Ubytování:  zámek Nečtiny

Ubytování účastníků kurzů je v budově zámku Nečtiny, ve dvou nebo třílůžkových pokojích, společné sociální zařízení je pouze na chodbě (WC; sprchové kouty).  Pokoje jsou vybaveny ložním prádlem, lednice je k dispozici pouze společná.  V objektu je možné připojit se k wifi.
K dispozici bude účastníkům také ostatní zázemí zámku jako venkovní sportovní hřiště, tělocvična, ohniště, společenská místnost s TV.
Ubytovací termíny:
pro každý týden letní školy vždy neděle před zahájením kurzu až sobota po skončení kurzu - tj. 6 nocí
Poplatek za ubytování  (dle typu zvoleného pokoje)   a stravování (polopenze nebo  plná penze): nutno uhradit na místě při nástupu na ubytování (platba hotově nebo kartou).  
Dvoulůžkový pokoj: Kč 260,- lůžko/noc
Třílůžkový pokoj: Kč 240,-  lůžko/noc
Polopenze: Kč 160,- / Plná penze: Kč 230,-
Z organizačních důvodů si svůj příjezd do Nečtin prosím naplánujte na neděli mezi 15.00 a 19.00 hod. Odjezd se předpokládá v sobotu s nutností vyklidit pokoj a vrátit klíče do 10 hod. Pokud nemůžete tyto časy dodržet, je nutné se předem domluvit na náhradním řešení.
Požadovanou preferenci typu pokoje a stravy prosím uveďte do poznámky v registračním formuláři na konkrétní kurz ArtCampu. Platba za tyto vybrané služby proběhne až při nástupu na ubytování v Nečtinech.
Doprava na zámek Nečtiny je individuální!
Více info: http://www.zameknectiny.cz/

FUD bile logocz

eu

evropská unie

evropský fond pro regionální rozvoj

investice do vaší budoucnosti

sociální sítě

facebook

youtube

 

adresa

univerzitní 28, 306 14 plzeň

www.fdu.zcu.cz

GPS: 49°43'30.7"N 13°20'54.7"E

vnější vztahy a informace k přijímacímu řízení
pro zahraniční uchazeče

mgr. markéta kohoutková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel / 377 636 716

fax / 377 636 702