SPOUSTUUDESIGNU

V posledním předvánočním týdnu se v Galerii Ladislava Sutnara uskuteční již třetí ročník prodejní výstavy studentů Ústavu umění a designu ZČU s názvem SPOUSTUUDESIGNU.

od: úterý, 18 prosinec 2012
do: čtvrtek, 20 prosinec 2012

Od 18. do 20. prosince 2012 od 11 do 18 hodin se Galerie Ladislava Sutnara změní v živé ohnisko současného designu – studenti UUD zde představí široké veřejnosti své autorské práce. Jako alternativu komerčních produktů masové výroby i výrobků z vánočních trhů nabídnou Plzeňanům možnost zakoupit pro sebe i své blízké originální díla z oblasti keramického designu, šperku, grafiky, knihy či malby. Kromě originálních výrobků si návštěvníci odnesou i zážitky z bezprostředního setkání s některými autory.

Během třípředvánočních dnů 18.–20. prosince 2012 od 11 do 18 hodin se Galerie Ladislava Sutnara změní v živé ohnisko současného designu – studenti Ústavu umění a designu ZČU zde během již třetího ročníku prodejní výstavy SPOUSTUUDESIGNU představí široké veřejnosti své autorské práce. Jako alternativu komerčních produktů masové výroby i výrobků z vánočních trhů nabídnou Plzeňanům možnost zakoupit pro sebe i své blízké originální díla z oblasti keramického designu, šperku, grafiky, knihy či malby. Kromě originálních výrobků si návštěvníci odnesou i zážitky z bezprostředního setkání s některými autory.