Vernisáž výstavy Klauzury 1/13

pátek, 01 únor 2013 11:50

V úterý 29. ledna 2013 byla v nové budově UUD zahájena souborná výstava studentských klauzurních a semestrálních prací. Poprvé se tak představují všichni studenti (a všechny ateliéry) UUD pod jednou střechou.

Velkorysý prostor budovy umožnil spojit naprostou většinu ateliérových prezentací do vyššího celku a nechat tak vyznít stovky studentských děl v plné síle. Mimo hlavní spojitý prostor přízemí a patra se nachází pouze prezentace ateliérů Animovaná a interaktivní tvorba (animační studio), Multimédia (zvukové studio, tzv. divadlo a ateliér LS-312 v 3. NP), Intermédia (divadlo a LS-312), Nová média (LS-312) a Užitá fotografie (již etablovaný výstavní prostor za recepcí). Z úterního večera přinášíme obvyklou fotoreportáž. Další informace o výstavě včetně ateliérových zadání naleznete v jednom z předchozích textů. Výstavu, jež potrvá do 7. února 2013, je možné navštívit ve všední dny od 9 do 18 hodin.

Z úterního večera přinášíme obvyklou fotoreportáž. Více o výstavě i ateliérových zadáních naleznete v jednom z předchozích textů.
Naposledy změněno neděle, 10 únor 2013 15:08