Fotoreportáž ze zahájení 8. ročníku projektu Plzeňské lavičky

V pondělí 22. dubna 2013 v 17 hodin byl za účasti primátora města Plzně Mgr. Martina Baxy, rektorky ZČU doc. Ilony Mauritzové a ředitele UUD doc. Josefa Mištery zahájen již 8. ročník projektu Plzeňské lavičky.

Autory výtvarné podoby letošních laviček, umístěných ve Smetanových sadech v blízkosti budovy Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, jsou stejně jako v minulých letech studenti UUD – konkrétně Petra Dorotíková, Marcela Konárková, Alena Krchová, Eva Majerová, Aliaksandr Nazaranka, Aksana Rahalskaya a Michaela Vyskočilová.

Součástí pondělního programu byla také vernisáž výstavy 8 let Plzeňských laviček v přízemí Studijní a vědecké knihovny. Výstava představuje dosavadní historii projektu. Z průběhu slavnostního zahájení letošního  přinášíme tradiční fotoreportáž.

Více informací o výstavě a projektu naleznete zde.