Mezinárodní fotografické symposium Plzeň

Mezinárodní fotografické symposium Plzeň letos vstupuje do pátého ročníku. Stalo se již tradicí, že s blížícím se koncem roku se na půdu Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni sjíždí významné osobnosti světové fotografie. Letos přijali pozvání autoři z Irska, Holandska, Slovenska a Čech, aby se formou prezentací, přednášek, diskusí a konzultací vyjádřili k tématu teorie fotografie.

Účast na letošním symposiu přijali:

Bohunka Koklesová / SK

Karel Císař / CZ

Leo Erken / NL

Tomáš Pospěch / CZ

Filip Láb / CZ

Justin Carville / IRL

Program naleznete zde

Symposium je určeno pro studenty fotografie a jiných oborů, zájemce o studium i širokou veřejnost.

Účast na prezentacích a přednáškách hostujících lektorů je nutné předem nahlásit na emailové adrese: lopatrna@fdu.zcu.cz (počet míst je omezený).

Zájemci zašlou ukázku své tvorby (cca 15 fotografií) a preference workshopů, respektive konzultantů portfolií.

Sympozium bude probíhat v  místnosti LS 221 v budově Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni, Univerzitní 28, 306 14 Plzeň.