V pondělí 4. února byla otevřena výstava klauzurních a semestrálních prací studentů Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. V budově fakulty bude do svatého Valentýna k vidění výběr prací více než šesti set studentů, které vznikly během zimního semestru akad. roku 2018/2019.

Až do 9. března je v plzeňské Galerii Ladislava Sutnara k vidění výstava „IMAGESTRUCTURE", která nabídne obohacující náhled na kariéru Jaroslava Vančáta jakožto umělce a teoretika, který se už po dobu čtyř desetiletí věnuje zkoumání hranic interaktivního a digitálního umění. Chtěli bychom, aby se výstava stala debatním prostorem založeným na její zřejmé proměnlivosti, která se volně vyvíjí v rámci předem definovaných pravidel. Cílem je pomocí inkluzivních strategií vytvořit sdílenou virtuální paměť umělecké tvorby Jaroslava Vančáta, paměť, která není programovatelná a kterou nelze potlačit. Kurátorem výstavy je Jan Van Woensel.