Ubytování

Pro mimoplzeňské účastníky je možné zajistit ubytování na VŠ koleji Máchova 20 v blízkosti univerzitního areálu, kde ArtCamp probíhá. Nedaleko koleje jsou zastávky MHD (tramvaj č. 4, autobus č. 24 a 30) - od kampusu vás dělí jen 3 zastávky tramvají nebo autobusem či 15 minut chůze. Pro pohodlné cestování po Plzni doporučujeme objednat si už při registraci i kupón na využití městské hromadné dopravy.

Ubytovací termíny:
Pro každý týden letní školy je to vždy neděle před zahájením kurzu až sobota po skončení kurzu - tj. 6 nocí (při delším pobytu se přičítá noc ze soboty na neděli).

Studentské pokoje 

Jednolůžkový studentský pokoj s vlastním sociálním zařízením / 6 nocí / 2 900 Kč / 124 EUR 

Dvoulůžkový studentský buňkový pokoj / 6 nocí / 2 060 Kč / 88 EUR

Hotelový pokoj

Jednolůžkový pokoj hotelového typu s vlastním sociálním zařízením a TV / 6 nocí / 4 280 Kč / 182 EUR

Ve všech pokojích jsou ledničky. Kuchyně je sdílená na každém patře (platí to i pro hotelové pokoje) a poskytuje jen základní nádobí v omezeném počtu. Prosíme, počítejte s tím při plánování svého pobytu a případně si nádobí dle svých potřeb přivezte. Ložní prádlo i ručníky jsou k dispozici.

WiFi připojení je k dispozici v celé koleji.
Pokoje si můžete prohlédnout na webu koleje Máchova.

Jak si bydlení na koleji objednat

Požadavek na zajištění ubytování vyplníte v registračním formuláři, platba probíhá předem společně s úhradou účasti v kurzech letní školy ArtCamp. Vzhledem k limitovanému počtu ubytovacích míst vám doporučujeme provést platbu co nejdříve (rozhoduje datum provedení platby, nikoli datum registrace).

Případné dodatečné objednání pokoje na koleji je v případě dostupné kapacity možné do 31.5. 2024.
V takovém případě nám napište na e-mail artcamp@fdu.zcu.cz

Pokud některé předplacené noci z jakýchkoli důvodů nevyužijete, není bohužel možné jejich cenu odečíst.

Další praktické informace k ubytování

Adresa:
VŠ kolej Máchova 20 (B2 - Bory)
301 00 Plzeň

Check-in: neděle 15–19 hod.
Check-out: sobota do 10 hod.

Požadavek na ubytování s konkrétní osobou uveďte v registračním formuláři v sekci Poznámka k ubytování.

Od účastníků ubytovaných na VŠ koleji bude v den příjezdu a registrace k ubytování vybírána vratná kauce v hotovosti ve výši 1500 Kč. Oproti této kauci účastník obdrží klíč od pokoje a průkaz, kterým se bude po dobu svého ubytování na recepci koleje prokazovat. Kauce bude při ukončení ubytování vrácena, pokud nedojde k poškození pokoje nebo ztrátě klíče.

Pro studenty ZČU bude v případě ubytování na VŠ koleji platit cena dle ceníku ZČU. Studenti ZČU ubytování platí v recepci koleje v den příjezdu (prokážete se JIS kartou). Zájem o tento typ ubytování nahlaste při registraci do kurzů letní školy v sekci Poznámka k ubytování.

Z organizačních důvodů si svůj příjezd do Plzně prosím naplánujte na neděli mezi 14.00 a 19.00 hod. Odjezd se předpokládá v sobotu s nutností vyklidit pokoj a vrátit klíče do 10 hod. Pokud nemůžete tyto časy dodržet, je nutné se předem domluvit na náhradním řešení. Děkujeme za pochopení.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Stravování si účastníci zajišťují individuálně. Tady je pár tipů kde se během kurzů stravovat:

1) univerzitní Menza Bory

Ve všední dny můžete obědvat v menze Bory, která se nachází v univerzitním areálu cca 10 minut chůze od budovy Sutnarky.

Ceny se budou pohybovat v rozmezí 100 – 170 Kč za hlavní jídlo (možnost přikoupit nápoje, saláty, zákusky, polévku, bagety apod.) a hradí se v hotovosti, kartou či stravenkovou kartou Sodexho přímo v menze. Studenti ZČU mohou platit stejně jako v průběhu akademického roku prostřednictvím své JIS karty.

2) vlastní jídlo

Na Sutnarce je k dispozici sdílený kuchyňský kout, kde je možné si ohřát donesené jídlo v mikrovlnce, uvařit si kávu/čaj nebo si označené potraviny uložit do společné lednice.

3) automat

Nápoje i něco malého k snědku si můžete koupit v automatech ve vstupní hale Sutnarky. 

4) restaurace a rychlá občerstvení v okolí Sutnarky