ArtCamp / Ceny

Láká vás příležitost strávit až tři inspirativní letní týdny v Plzni, setkat se s dalšími kreativními lidmi, načerpat zkušenosti od profesionálních umělců, připravit se na talentové zkoušky nebo jen tak rozvíjet svůj talent v různých uměleckých oborech? ArtCamp vám tohle všechno umožní.

Jenže kolik vás to bude stát? Ceny našich kurzů držíme co nejníže, protože chceme, aby si letní studium na Sutnarce mohlo přijít vyzkoušet co nejvíce z vás. Chceme pro vás vytvářet inspirativní a mezinárodní prostředí, zprostředkovat vám důležitý kontakt s českými i zahraničními uměleckými osobnostmi, inspirovat vás. Mezi našimi účastníky jsme našli už mnoho jedinečných talentů, budoucích studentů a absolventů naší školy.

ArtCamp je naše srdcová záležitost a letní život na Sutnarce si bez něj už neumíme představit. Stanete se jeho součástí?

Pokud ano, bude se vám k výpočtu konečné částky za každý týden účasti hodit následující vzoreček:

cena kurzu + cena ubytování + cena legitimace MHD = super zážitky na ArtCampu

Konkrétní částky se dozvíte po kliknutí na příslušný ceník.
Možnosti zajistit ubytování na koleji nebo předplatit si legitimaci MHD samozřejmě nemusíte využít, pak se vás budou týkat jen částky za konkrétní kurzy, které si z naší nabídky pro jednotlivé týdny letní školy vyberete.

Vybráno? Rozhodnuto? Pak nezbyvá než vyplnit přihlášku, provést co nejdříve platbu a začít se těšit na své výjimečné léto na Sutnarce.