MHD v Plzni

Předplacený kupón na městskou hromadnou dopravu je nejlevnějším způsobem dopravy po Plzni a účastníkům letní školy jeho pořízení vřele doporučujeme. Slušivý náramek, díky kterému se budete cítit jako na hudebním festivalu nebo jako na dovolené u moře, vám otevře dveře do všech tramvají, autobusů a trolejbusů v Plzni.

Kolik to stojí?

Neomezené cestování po Plzni vás díky MHD kupónu pro účastníky ArtCampu přijde na 220 Kč / 9 EUR za 7 dní Platnost kupónu odpovídá termínům pro ubytování, tzn. pro každý týden letní školy vždy neděle před zahájením kurzu až sobota po skončení kurzu. 

Jak si kupón objednám?

Kupón se objednává předem, a to v rámci přihlášení do kurzů letní školy ArtCamp.
Pokud se pro jeho pořízení rozhodnete později, napište nám nejpozději do 31. 5. 2024 na e-mail artcamp@fdu.zcu.cz

Platba probíhá předem společně s úhradou kurzovného a ubytování. Svůj kupón v podobě náramku obdržíte po příjezdu na kolej, případně přímo na Sutnarce na Info Pointu v den zahájení kurzu. Je nutné, abyste ho nosili připevněný na zápěstí po celou dobu platnosti a v případě kontroly ve voze MHD se jím prokážete revizorovi.

Co když si MHD nepředplatím?

Přímo ve vozech MHD si můžete kupovat přestupní jízdenky pomocí bezkontaktní platební karty, využít lze i mobilní aplikaci nebo SMS jízdenky. Přehled všech možností platby jízdného při cestování v Plzni najdete stejně jako podrobné informace o systému MHD a tarifech na webu Plzeňských městských dopravních podniků.